מהאקדמיה לתעשייה ולהיפך

January 10, 2018

 

 

נציגי קהילת BGU-DEVS התחילו את השבוע שלהם בסיור לאחד ממרכזי המחקר והפיתוח המהפכניים במדינה.  אתמול עמדנו ב"אקווריום" (נקודת תצפית על החדר הנקי) והתפעלנו מ3,300 עובדי מפעל אינטל קריית-גת, מובילים את החדשנות הטכנולוגית בארץ.

 

בימים אלו עובד מרכז בנג'יס לחדשנות ויזמות, בשיתוף עם אינטל, על הקמת מעבדת חדשנות בפקולטה לניהול על שם גילפורד גלייזר באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, ואבזורה בציוד החדיש והמתקדם בשוק. אך מעבדה היא רק 4 קירות בלי קהילה תוססת ויוצרת שתאכלס אותה. לשם כך הוקמה קהילת המפתחים BGU-DEVS. קהילה לומדת, סקרנית ויזמית בתחומי הטכנולוגיה והפיתוח.

 

בהאב החדשנות הנבנה ניתן יהיה למצוא מגוון לוחותreprogrammable , טכנולוגיות AI, VR, עיניים רובוטיות ובין היתר גם מדפסת תלת-ממד. האחרונה עוררה עניין רב בקרב הקהילה ולכן, בעזרתו של עידן איזיקוביץ' (סטודנט אב"ג ועובד אינטל), יצרנו הזדמנות חד פעמית להפגיש את נציגי הקהילה עם מר' רוברט איימרי, מומחה למידול תלת ממדי במפעל החברה בקריית-גת. תפקידו של מר' איימרי הוא לנצל טכנולוגיה מהפכנית זו על מנת לספק פתרונות לצרכים הייחודיים של הClean Room.

רוברט חלק עם חברי הקהילה את הידע והכלים שלרשותו, אך חשוב לא פחות – את ההתלהבות והתשוקה שלו לתחום.

 

הסטודנטים זכו לחוות מקרוב את ההווי בענקית הטכנולוגיה (המנגישה לעובדיה חדר הירגעות, חדר כושר ומועדון FAB CLUB לעובדיה הfabulous), להבין את סדר גודל האפשרויות הטמונות בהדפסה תלת ממדית ולמלא את מאגרי היצירתיות שלהם.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts
Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

972-8-6479801 | 972-8-6479840

BengisC@som.bgu.ac.il

Ben-Gurion Blvd. 1, P.O. 653, Beer-Sheva, 8410501

Israel

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon